Ikona datum 02.10.2022    


TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022 - setkání uživatelů softwaru FORGE®

Poslední 3 roky nám umožnily získat a rozvíjet mnoho nových dovedností potřebných v profesionální činnosti. Práce na dálku, telekonference v ZOOMu nebo školení v TEAMS jsou jen některé z nich.
Ale asi většina z nás uzná, že nejsou schopni nahradit osobní setkání, kdy můžeme diskutovat, vyměňovat si zkušenosti nebo položit otázku, která nás trápí. A tak tomu bylo i v roce 2017, kdy jsme v Osieku zorganizovali první setkání polských uživatelů softwaru FORGE®. Některá z tehdy vedených jednání vyústila v zajímavou spolupráci a projekty v oblasti simulace procesů zpracování plastů.
Proto s velkou radostí oznamujeme, že 18. října 2022 se bude konat další setkání naší obce. Zveme všechny zájemce na TRANSVALOR TECH DAY POLAND 2022 do hotelu MERCURY v Katovicích.

Příležitostí našeho setkání bude nadcházející premiéra softwaru FORGE®NxT 4.0. Chceme se s vámi na místě podělit o všechny novinky, které TRANSVALOR připravil v nové verzi svého produktu. Těchto novinek není málo a jsme přesvědčeni, že díky nim bude vaše každodenní práce mnohem jednodušší, ale také efektivnější.
Jistě jste si všimli, že naše setkání se bude konat pod názvem TRANSVALOR TECH DAY, nikoli setkání uživatelů softwaru FORGE® jako doposud. Za posledních 5 let TRANSVALOR výrazně rozšířil své softwarové portfolio. SIMHEAT® pro simulaci procesů tepelného zpracování, DIGIMU® pro vývoj mikrostruktury materiálu nebo TRANWELD® pro simulaci svařovacích procesů jsou jen některé z novinek, které se v té době objevily. Cílem všech prováděných činností je poskytnout našim klientům platformu umožňující numerický návrh "životního" cyklu výrobku - od výrobních procesů až po analýzu životnosti prvku pracujícího v zátěžových podmínkách.


Místo setkání TRANSVALOR TECH DAY POLSKO 2022

TRANSVALOR TECH DAY POLAND se bude konat 18. října 2022. Místem setkání bude hotel „MERCURY“ v Katovicích. Hotel, který se nachází v samotném centru metropole, nám poskytne komfortní pokoje, konferenční místnost a restauraci, kde naše setkání zakončíme večeří.

Hotel MERCURY KATOWICE CENTRU

Zveme všechny, kteří se chtějí našeho setkání zúčastnit! 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.