Ikona datum 18.04.2018    
Rok 2018 začal velmi dynamicky a bude pro TRANSVALOR a KC96 náročný, ale to je to, co se nám líbí! V letošním roce je plánováno mnoho zajímavých událostí v metalurgickém průmyslu. Jedním z nejdůležitějších je CastFORGE2018 a ConFair2018. Na obou těchto akcích se zúčastní tým TRANSVALOR a ihned op CastFORGE bude prezentovat své produkty na koferenci TechDays. 

Veletrh CastFORGE se bude konat od 5. do 7. června 2018 v německém Stuttgartu. V Messe se objeví přibližně 130 společností z celého světa spojených s kovářským a slévárenským průmyslem. Na jednom místě budete moci mluvit s dodavateli zařízení, materiálů, softwaru a služeb nezbytných pro výrobu. Společnost TRANSVALOR připojila k této iniciativě a je jedním z vystavovatelů na CastFORGE po dobu 3 dnů. Na závěr veletrhu, 8. června, vás zveme na konferenci s názvem TRANSVALOR TECH DAY. Proběhne na letišti Parkhotel Stuttgart / Messe. Tato konference bude věnována používání simulačního softwaru v procesech odlévání a volného kování. Budou představeny mimo jiné možnosti softwaru FORGE pro návrh technologie kruhového válcování a nové funkce programu THERCAST v procesech lití. Na závěr konference se uskuteční setkání, kde si každý návštěvník bude moci osobně promluvit s odborníky společnosti TRANSVALOR. Účast na schůzce je zdarma, jediný požadavek je předchozí registrace účasti na webových stránkách http://techdays2018.transvalor.com/tech-day-stuttgart.html.

ConFAIR2018 je iniciativou Evropského sdružení EUROFORGE. Veletrh pro kovárenský průmysl se uskuteční ve dnech 13.-15. listopadu 2018 v Berlíně a samozřejmě naši zástupci tam nebudou chybět. Stejně jako ve Stuttgartu vás zveme k účasti na TRANSVALOR TECH DAY, který se uskuteční 16. listopadu v hotelu ESTREL. Toto setkání bude věnováno výhradně technologiím kování a používání programů FORGE a COLDFORM v průmyslu. Spolu s našimi průmyslovými partnery dnes pracujeme na programu konference, ale již nyní bychom vás požádali, abyste si naplánovali tento den po veletrhu na setkání s námi. Aktuální informace o TRANSVALOR TECH DAY v Berlíně naleznete na adrese http://techdays2018.transvalor.com/tech-day-berlin.html.